Znajdujesz się tutaj: Szkoła językowa Columbus / FAQ

FAQ

Czy szkoła zawiera umowę ze swoim słuchaczem?

Umowa to porozumienie między dwiema stronami. Columbus nie boi się pisemnych zobowiązań – dlatego podpisujemy umowę z każdym Słuchaczem. Dzięki temu wiesz jakie masz prawa i przywileje oraz które z Twoich oczekiwań możemy spełnić. Warto ufać firmom, które działają zgodnie z literą prawa.

Czy po podpisaniu umowy można zrezygnować z kursu ?

Tak, w każdym momencie kursu możesz podjąć decyzję o rezygnacji. Nie musisz podawać powodu – to Twoja prywatna sprawa. Wystarczy, że zgłosisz to na piśmie w sekretariacie szkoły. Obie strony obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

Czy decydując się na naukę w Columbusie muszę opłacić z góry cały rok lub semestr nauki?

Masz dowolność w wyborze płatności. Możesz płacić jednorazowo, w dwóch, czterech lub ośmiu ratach. Sprawdź na naszej stronie ceny kursów, aby wybrać najkorzystniejszy wariant dla Siebie.

Czy możliwy jest zwrot kosztów w momencie rezygnacji ?

Przy opłacie wniesionej za rok lub semestr niewykorzystane środki, po miesięcznym okresie wypowiedzenia, zostaną zwrócone gotówką lub na konto. Ty składasz dyspozycję.

Czy jeśli po kilku zajęciach nie będę zadowolony z poziomu lub sposobu prowadzenia zajęć to muszę zostać w grupie do końca ?

Ostatnia rzecz, na której nam zależy, to niezadowolony klient ! Zgłoś swoje zastrzeżenia do sekretariatu szkoły. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie kurs, gdzie nauka będzie efektywna i przyjemna.

Czy mogę sprawdzić kwalifikacje lektorów ?

Dyplomy i certyfikaty uprawniające do przeprowadzenia egzaminów naszych lektorów, są do wglądu w sekretariacie szkoły na życzenie.

Czy potraficie zmobilizować do systematycznej pracy ?

Tak, Lektorzy Columbusa najlepiej wiedzą jak zmobilizować swoich Słuchaczy. Naszym celem jest wspólna praca nad doskonaleniem języka, a nic tak lepiej nie motywuje, jak uczenie się z drugim człowiekiem.

Czy rodzice są informowani o postępach w nauce swojego dziecka ?

W przypadku słuchaczy nieletnich, lektor i sekretariat są w stałym kontakcie z rodzicami. W każdym momencie trwania kursu, można umówić się na rozmowę z lektorem prowadzącym.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

tel.: 604165878
Banery
Szkoła językowa Columbus
Copyright © Szkoła językowa Columbus - 2014.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij