Znajdujesz się tutaj: Szkoła językowa Columbus / O nas / Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

COLUMBUS Centrum Języków Europejskich to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa w Lublinie, z ponad dziesięcioletnią tradycją w nauczaniu. Od początku istnienia Columbusa naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy maluchy, juniorów, gimnazjalistów, licealistów i dorosłych w każdym wieku. Naszym największym sukcesem i rekomendacją są nasi Słuchacze, którzy uczą się u nas kilka lat, polecając nas swoim znajomym. Cieszymy się razem z nimi z sukcesów, począwszy od wysokich osiągnięć na egzaminach dziecięcych, olimpiadach, poprzez 100% wyniki na maturze, a skończywszy na wysokich notach na egzaminach międzynarodowych. Sami nagradzamy najzdolniejszych Słuchaczy, przyznając każdego roku ok. 20 Stypendiów Naukowych.

Columbus to nie tylko nauka, ale przyjemnie i efektywnie spędzony czas. Z nami nie ma nudy! Poza kursami bawimy się na imprezach integracyjnych, rajdach rowerowych i czynnie spędzamy czas na obozach językowo-sportowych. Byliśmy już w Krasnobrodzie, Mrągowie, Londynie i ostatnio w Darłówku nad polskim morzem. W przyjemnych okolicznościach przyrody, oprócz dodatkowej dawki angielskiego, czynnie i aktywnie spędzamy czas.

Przyjdź do jednej z naszych filii, porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego kursu dla Ciebie.

Do zobaczenia w Columbusie :-)

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

tel.: 604165878
Banery
Szkoła językowa Columbus
Copyright © Szkoła językowa Columbus - 2014.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij