Znajdujesz się tutaj: Szkoła językowa Columbus / Kursy

Kursy

Kursy dla dzieci 2-7 lat

Oficjalna strona metody: www.edubears.pl

Witamy! Miło nam przedstawić naszego Misia, który zwie się Teddy Eddie. Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego!

TEDDY EDDIE  to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

COLUMBUS jest jedynym w Lublinie akredytowanym ośrodkiem kursów Teddy Eddie.

 

Szczegóły po numerami telefonów:
512 381 211, 81 51 67 891

Dlaczego warto uczyć małe dzieci języka angielskiego?

  • nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka i doskonale ćwiczy pamięć!
  • dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego i mają nadal dużą zdolność uczenia się bez wysiłku języka obcego
  • maluchy nie wstydzą się mówić, mimo że nie znają dobrze języka i rozumieją ze słuchu łatwiej niż starsze dzieci – to dla nich jedyna droga komunikacji
  • nauka angielskiego w wieku przedszkolnym gwarantuje lepsze wyniki kształcenia w dalszej nauce, a to wzmacnia wewnętrzną motywację do dalszej nauki

Dlaczego dzieci kochają Teddy Eddie?

Metoda Teddy Eddie jest dynamiczna i zróżnicowana, pełna ciekawych historyjek z dziecięcym poczuciem humoru, wciągających gier,nagrań i kolorowych gadżetów.

Teddy Eddie to mały zawadiaka, którego przygody to motyw przewodni kursu.

Dlaczego przepadają za nim rodzice?

Program jest PRZYJAZNY RODZICOM - zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka.

TEDDY EDDIE jest WIARYGODNY - zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

Dlaczego jest tak skuteczny?

TEDDY EDDIE jest:

AMBITNY, ponieważ zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.

5000 - to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki

KOMUNIKACYJNY - bliski NATURALNEMU PRZYSWAJANIU języka. Język to nie pojedyncze słówka! TEDDY EDDIE stawia na naukę zdań i zwrotów – po prostu uczy mówić :)

WIELOPOZIOMOWY - gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania.

BOGATY - zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym.

ELASTYCZNY – długość zajęć (30, 35, 45 lub 60 min.) i metody dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Metoda Teddy Eddie otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody "The ELTons" przyznawanej przez British Council.

Jak wygląda kurs TEDDY EDDIE?

Kursy dla dzieci I-II klasa

Naszym celem jest rozwinięcie w dzieciach pozytywnego nastawienia do nauki języka obcego oraz ciekawości i tolerancji w stosunku do innych kultur. Podstawą sukcesu naszych kursów jest umiejętność prowadzenia zajęć w taki sposób, aby Twoje dziecko nie mogło doczekać się kolejnego spotkania w Columbusie!

Wybierz kurs odpowiedni do wieku Twojego dziecka i dowiedz się więcej:

Kursy dla dzieci i młodzieży szkolnej

Naszym celem jest rozszerzenie wiedzy językowej w stosunku do programu oferowanego w szkole. Duży nacisk na umiejętność mówienia sprawia, że nauka języka przestaje być kolejnym przedmiotem. W Columbusie każdy nastolatek zrozumie, że języki warto znać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w sytuacjach z życia codziennego – Facebook, Skype, Youtube nie mają barier!

Kursy dla maturzystów

Matura zbliża się wielkimi krokami, a Ty czujesz, że nie jesteś do końca przygotowany? A może chcesz po prostu usystematyzować swoją wiedzę przed tym ważnym egzaminem? Nie czekaj na ostatni dzwonek – oferujemy kursy maturalne z angielskiego. W Lublinie posiadamy, aż trzy lokalizacje – wybierz najbardziej dogodną i zapisz się na kurs maturalny z angielskiego lub niemieckiego. Oferujemy dwa rodzaje kursów maturalnych – kurs standardowy 100 godzinny lub ekspresowy kurs 50 godzinny dla maturzystów, którzy chcą usystematyzować wiedzę z j. niemieckiego lub angielskiego do matury.

Columbus - angielski i niemiecki do matury w Lublinie.

Kursy dla studentów

Studentom proponujemy trzy modele kursów. Kursy dzielimy na kursy języka ogólnego lub egzaminacyjne (FCE, CAE, IELTS, TOEFL).

Opisy kursów pozwolą wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania:

 

Kursy dla dorosłych 26+

Dorosłym kursantom proponujemy dwa modele kursów. Opisy kursów pozwolą wybrać ten, który spełni Państwa oczekiwania.

Zajęcia dla firm

Podstawą sukcesu kursów dla pracowników firm jest analiza potrzeb organizacji i przygotowanie programu szkolenia tak, aby w możliwie najkrótszym czasie zrealizować założone cele.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania.

 

Zajęcia indywidualne

Na naszej stronie nie ma oferty kursu dla Ciebie?

Lubisz uczyć się sam z lektorem?

Harmonogram dnia nie pozwala na naukę w grupie?

Wypełnij formularz  - zaprojektujemy kurs specjalnie dla Ciebie

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

tel.: 604165878
Banery
Szkoła językowa Columbus
Copyright © Szkoła językowa Columbus - 2014.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij