Znajdujesz się tutaj: Szkoła językowa Columbus / O nas

O nas

Columbus Centrum Języków Europejskich to dynamicznie rozwijająca się szkoła z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Jesteśmy na rynku od 2004 roku i obecnie otwieramy trzecią filię. Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy maluchy, juniorów, gimnazjalistów, licealistów i dorosłych w każdym wieku. Naszym największym sukcesem i rekomendacją są nasi Słuchacze, którzy uczą się u nas kilka lat, polecając nas swoim znajomym. Cieszymy się razem z nimi z sukcesów, począwszy od wysokich osiągnięć na egzaminach dziecięcych, olimpiadach, poprzez 100% wyniki na maturze, a skończywszy na wysokich notach na egzaminach międzynarodowych. Sami nagradzamy najzdolniejszych Słuchaczy, przyznając każdego roku ok. 20 Stypendiów Naukowych.

Columbus to nie tylko nauka, ale przyjemnie i efektywnie spędzony czas. Z nami nie ma nudy! Poza kursami bawimy się na imprezach integracyjnych, rajdach rowerowych i czynnie spędzamy czas na obozach językowo-sportowych. Byliśmy już w Krasnobrodzie, Mrągowie, Londynie i ostatnio w Mrzeżynie nad polskim morzem. W przyjemnych okolicznościach przyrody, oprócz dodatkowej dawki angielskiego, czynnie i aktywnie spędzamy czas.

Przyjdź do jednej z naszych filii, porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego kursu dla Ciebie.

Do zobaczenia w Columbusie :-)

Kim jesteśmy?

COLUMBUS Centrum Języków Europejskich to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa w Lublinie, z ponad dziesięcioletnią tradycją w nauczaniu. Od początku istnienia Columbusa naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy maluchy, juniorów, gimnazjalistów, licealistów i dorosłych w każdym wieku. Naszym największym sukcesem i rekomendacją są nasi Słuchacze, którzy uczą się u nas kilka lat, polecając nas swoim znajomym. Cieszymy się razem z nimi z sukcesów, począwszy od wysokich osiągnięć na egzaminach dziecięcych, olimpiadach, poprzez 100% wyniki na maturze, a skończywszy na wysokich notach na egzaminach międzynarodowych. Sami nagradzamy najzdolniejszych Słuchaczy, przyznając każdego roku ok. 20 Stypendiów Naukowych.

Columbus to nie tylko nauka, ale przyjemnie i efektywnie spędzony czas. Z nami nie ma nudy! Poza kursami bawimy się na imprezach integracyjnych, rajdach rowerowych i czynnie spędzamy czas na obozach językowo-sportowych. Byliśmy już w Krasnobrodzie, Mrągowie, Londynie i ostatnio w Darłówku nad polskim morzem. W przyjemnych okolicznościach przyrody, oprócz dodatkowej dawki angielskiego, czynnie i aktywnie spędzamy czas.

Przyjdź do jednej z naszych filii, porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego kursu dla Ciebie.

Do zobaczenia w Columbusie :-)

Jak uczymy?

W Columbusie wszystkie kursy językowe prowadzimy z dbałością o najwyższy poziom jakości nauczania. Inaczej mówiąc: uczymy tak, by nauczyć.

Zobacz dlaczego robimy to skutecznie:

  • Programy nauczania i metody pracy na kursach językowych Columbusa oparte są na szeroko uznanej w świecie i skutecznej metodzie komunikatywnej. To oznacza, że funkcjonalność komunikacyjna jest dla nas najważniejsza! Z nami zaczniesz mówić :-)
  • Dbamy o spójny poziom zaawansowania kursantów w grupach i ich kameralną atmosferę – grupy liczą od 6 do 10 osób.
  • Prowadzimy zajęcia wykorzystując nowoczesne metody nauczania – tablice interaktywne, Internet oraz platformę e- learningową, gdzie możesz dodatkowo szkolić język pod okiem lektora lub samodzielnie.
  • Nasza kadra lektorska to zgrany zespół – wysokie kwalifikacje to dla nas oczywistość, nasi lektorzy uczą z pasją i lubią nowe wyzwania.
  • Dostosowaliśmy poziomy Columbusa do poziomów biegłości językowej ustanowionych przez Radę Europy – dzięki temu nasi słuchacze są informowani na jakim poziomie europejskim CEFR się znajdują i jakich umiejętności im brakuje by podejść do egzaminów międzynarodowych. 
  • Przez cały kurs dbamy o utrzymanie wysokiej motywacji naszych kursantów – regularnie sprawdzamy wiedzę, robimy egzaminy wewnętrzne pisemne i ustne, bierzemy udział w pre-testingach CAMBRIDGE ESOL. Po każdym semestrze lektor przygotowuje opisową ocenę Twoich postępów w języku i podpowie Ci na co zwrócić uwagę, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki.
  • Zawsze pamiętamy, że pozytywna atmosfera zajęć pomaga w przełamaniu bariery komunikacyjnej i motywuje słuchaczy do pracy.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

tel.: 604165878
Banery
Szkoła językowa Columbus
Copyright © Szkoła językowa Columbus - 2014.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij