Znajdujesz się tutaj: Szkoła językowa Columbus / Egzaminy / Angielski / TOEFL Junior

TOEFL Junior

Czym jest certyfikat TOEFL Junior®?

TOEFL Junior® to międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół językowych, gimnazjalistów i licealistów. Jest skierowany do osób na poziomach od podstawowego (A2) do średniego wyższego (B2).
TOEFL Junior® to miernik biegłości językowej i postępów w nauce. Co więcej TOEFL Junior® jest odpowiedni dla środowiska nauczania młodzieży, w kontekście sprawności szkolnych i kontaktów międzyludzkich, sprawdza stopień biegłości w posługiwaniu się językiem praktycznym w środowisku  szkolnym jak i codziennym życiu uczniów.

Do czego się przydaje TOEFL Junior®?

Egzamin odpowiedni dla osób, które planują wykorzystać język angielski, kontynuując naukę w zagranicznych liceach jak i gimnazjach i uczniów, którzy w przyszłości planują podejść do egzaminu TOEFL® iBT, umożliwiającego podjęcie studiów na zagranicznych uczelniach.

Jak wygląda  TOEFL Junior®?

Egzamin TOEFL Junior® jest egzaminem w wersji papierowej  i składa się z 3 sekcji: Listening Comprehension, Language Form and Meaning oraz Reading Comprehension. Cały egzamin składa się ze 126 pytań i trwa ok. 110 minut.

Jaka jest skala ocen  TOEFL Junior®?

Skala ocen opiera się na liczbie punktów w przedziale od 600 do 900.Za każdą część egzaminu można uzyskać od 200 do 300 punktów. Do certyfikatu dołączony jest raport wyników pomagający zinterpretować ocenę w odniesieniu do skali Rady Europy.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

tel.: 604165878
Banery
Szkoła językowa Columbus
Copyright © Szkoła językowa Columbus - 2014.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij